Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Şubat 2009, 23:19   #35
VEGA
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Telnete Girmeden Oper Yazmak!

BeowuLf Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Okyanus, sen kimsin ki ? zavallı birisisin. bunu çok iyi biliyorum ve zavallı birisi oldugunu sen benden daha iyi biliyorsun.
2 kelebek arasında surunuyorsun dikkat et kelebeklerin arasında boğulursun. editor olmak kim sen kimsin?

ilk önce şu postla ilgili yorumumu yapayım şu mesajın güzelliğine bakarmısın aman yarabbi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
konu ile gerekli 2 mesajı silen mod arkadaşım bu gerekli mesajı tabela gibi burda tuttuğu için kendisine thanks

gelelim konu ile ilgili yorumuma bence anlamlı manidar bir konu bırakın siz böle oper eklemeyi adam daha zlıne atmasını bilmeyen beceriksizlere telnet in t sini güya bilipte bilmeyen o root adminim diye geçinen cahil takımına biraz eğitici olur kanatindeyim çalıntımı editlenmişmi bana faydası varmı ben ona bakarım bu modül benim işimi görüyormu ben ona bakarım gerisi traş

hep vardırya bilmeyen bilmişlere itaf olunur

Konu VEGA tarafından (11 Şubat 2009 Saat 23:45 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat