Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 Mayıs 2006, 12:29   #1
Hasan
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Oturum Kapatılıyor!

Windows KapanışLarı...

* Oturumunuz süresince bir hatamiz olduysa affola. simdi bilgisayarinizi kapatabilirsiniz. bill gates iyi günler diler. nereye isterseniz oraya!

* Kah güldük kah eglendik, yeri geldi üzüldük, agladik, kizdik... ancak her güzel sey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüsmek üzere, microsoftla kalin...

* Gidiyorsun ama ya dönemezsen? hadi hakkini helal et, bill gates'in dualari senin üzerine olsun...

* Windows kapatiliyor bu katliama sessiz kalmayin! her gün dünyada on binlerce windows
kapatiliyor.. bunlarin yarisindan çogu orjinal bile degil... birakin windowslar açik kalsin...

* Bu aksam da bize ayrilan surenin sonuna geldik...haftaya gene ayni saatte bulusmak umidiyle esen kalin!...

* "Kapatiyosun ha? tamam kapat bakalim ama bir sonraki oturumda bazi seyler biraktigin gibi olmayabilir.." seklinde olur eger icli bir bilgisayariniz varsa..

* Bu kadar.. dagilabilirsiniz...

* Beni böyle istedigin gibi kullanip sonra kapatamazsin asil ben seni kapatiyorum

* Hadi bugünü de kazasiz belasiz atlattin

* Verdigimiz rahatsizliktan ötürü özür dileriz *.did you like it eh? bitch!! (daha az ***** seyretmelisiniz.)

* Bilgisayari gerçekten kapatmak istediginize emin misiniz? belki güç tasarrufu moduna alsaniz daha iyi olur. yarim saat sonra yine açmak isterseniz hiç olmazsa beni ugrastirmamis
olursunuz... - kapan

* Simdi kapaniyorum ama kullanirken ettigin küfürleri anlamadim sanma..bi dahaki oturumda sorarim ben sana.. topsun olum sen

* Yedeklemissindir insallah..hayir bi dahaki açilista ben ayni ben olmayabilirim de o bakimdan..ehi ehi"

* Windows kapaniyor, kapanir, sen dikkat edde ruhunun windowlari açik kalmasin, gönülcegizin ayazda kalip circir olmasin" romantik windows sürüm 1 kadeh 2

* Niye kapatiyosun?? daha karpuz keseceedik!

* Her kapanan pencerenin ardindan bir yenisi acilir... yav yoksa pencere degil de kapi miydi? aman be her neyse ben gidiyorum.

* Müsadenle kaçiyorum, sahip.

* Tekrar bekleriz efendim.. mekanda kafamiza gore tadilat yapma hakkimiz saklidir. bir sonraki ziyaretinizde bugunku islemlerinizi biraktiginiz gibi bulma garantisi vermiyoruz, haberiniz olsun.

* Bosver sanal ortami,yesile ver kendini

* Bunu saymayiz yine bekleriz.

* 26 saat online kalmayi basararak bugüne kadarki en büyük eforunu sarf ettin..afferim böyle bilgisayarla ugrasmaya devam edersen evde kalacaksin.. giyin, makyaj yap ve disari çik!!!!!

* E bana müsade artik..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat