Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Mart 2014, 23:12   #745
Coldman
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: "Facebook" / " Twitter" da en son ne paylaştınız?

Fb;

Saygiyi insan duyar, insan saygiyi hak eder. onlarin tek suçu arsizlik hirsizlik yolunu seçmeden yaşamla savaş vermektir bunu alin terleriyle gecenin bir yarisi yaparlar kimseler görmesin, kimseler görmesin diye!.
Sokaklar da saat On'u geçtiği vakit, o siralar da her sokakta birileri geziyor, yüzleri kapali ne yaptiğimiz belli der gibi bari kimse görmesin dercesine kapali yüzlerle gece gece calişiyorlar asilinda. Bazen sokaklar da görüyorum atilan çöpleri didikleyen insanlari, onlari gördüğüm de içim parçamparça oluyor duruyorum düşünüyorum neden insanlar bu hallere düşüyor diye işin içinden de çıkamiyorum. O'nu da geçtim bazen de denk gelmiyor değilim, o insanlara tiskinerek bakan insanlar inanin onlar o kadar saf temiz insanlardir ki hirsizlik arsizlik yapmayip çöplerden geçimini sağlamaya calişan insanlardir, saygi duyun. Gecenin bir yarisin da hiç birşeye aldiriş etmeden sokak sokak gezip çoluğu çocuğu için ocaği yakmaktan başka ne olabilirdi ki, O insanlarin tek suçu akşam evlerin de ocakta bir tas çorba pişirmek, bir ekmek almak bundan ötesi yok. Bunu yaparken hiç bir pis yola başvurmamalaridir, arsizlik hirsizlik yapmadan gecenin körün de belki buz gibi soğuk havalar da çoçuğunu kimselere muhtaç etmek istemiyor olmalarindandir. Bu insanlar ki tertemiz insanlardir içlerin de hiç bir fesatlik, hainlik olmayan saf temiz insanlardir, çocuklarina helal lokma için yaptiklari işe aldiriş etmeden calişip didinirler gecenin issiz sessiz sedasiz saatlerin de her sokak da sokak sokak gezen insanlar.

Kendi Kalemimden Dökülenlerle/Kara/ladim/kara/kara, beyaz sayfalarin faili meçhul failiyim artik. beyaz sayfalari siyaha boyadim, o siyah da bende kayboldum. ne gri oldum, ne de beyaz içimden dökülenlerle, bana en cok siyah yakişirdi, siyah. kendi özümden cümleler kelimeler boğuyor beni, boğulsam da vazgeçmeyeceğimi bilmiyor nedense vazgeçersem içim içime siğmaz bir yanardağ gibi ansizin günün birin de patlarim belki de yok olurum, bunu göze alamadim henuz.

K.K.D

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat