Konu: Help Aliases
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 Mart 2014, 20:43   #10
Lociz
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Help Aliases

AttackZone Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Lociz, Çok teşekkür ederim. Şimdi bu Kod ile Hangi kanalda olursam olayım. Help kanalına kullanıcı girdiğinde F1'e bastığımda kişiye voice verip karşılayacak dimi? Aynı zamanda bu Kod Help kanalına biri girdiğinde uyarı verecek doğrumudur

Evet dediginiz gibi karsilayacak ve eger biri sizden once davnmissa Kacirdin
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yazacak.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:43 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

IRC-Dancer Nickli Üyeden Alıntı
Dövseydin
hitap şeklin ne kadar hoş.
Ozaman senin gibi davranım bende ;
Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
if ($regex($wildsite,/(helper|Dj.|Aop|Sop|Founder|IRCop|Server|Services|Koordinator|HelpManager|NetworkAdmin|Security|Discovery)/i)) { halt } if $nick isop $chan { halt } if $nick ishop $chan { halt }

Bunu yazmak istemedim ;
Saten Diğer helper arkadaşlara haksızlık yaparak , ön planta tutmayı istiyorsun kendini.
En azından bu sadece , (Cycle ) yapan kişileri , takip etmen amacında bunu belirttim.

Hayir, benim soylemek istedigim isreg kullanimini diger isop vs kullanimlarina tercih etmeniz degil, o sekilde de yapilabilir fakat dedigim gibi orada isreg i olumsuz kullanmissiniz dolayisiyla oplarda uyari verir, normal userlerde degil.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Mobil Chat